Archive for Валентина Шорохова

Лекція «Формування мови у дітей раннього віку» (проводить Дем’яненко Ольга Василівна, дефектолог-логопед вищої категорії МЦ «Добробут»)

Іппотерапія в реабілітації онкохворої дитини. Можливості та перспективи

Пальчикові ігри. Музика з мамою (2)

Методичний посібник для вчителів-логопедів ДНЗ

893Під час проведення в ІППО КУ імені Бориса Грінченка майстер-класу «Організація корекційно-розвивальної логопедичної роботи з дітьми, що мають порушення мовленнєвого розвитку» було презентовано методичний посібник для вчителів-логопедів ДНЗ.
Один з авторів посібника «Корекційно-розвивальна логопедична робота з дітьми із порушеннями мовленнєвого розвитку (МПР) в умовах дошкільного навчального закладу» – вчитель-логопед ДНЗ №677 Віталія Вікторівна Гайдаєнко.
Програма майстер-класу
Про ДНЗ №677 Солом’янського району
Посібник містить інформацію про організацію корекційно-логопедичної роботи з дітьми, що мають порушення мовлення, у ньому розкрито специфіку роботи мультидисциплінарної команди фахівців (учителя-логопеда, вихователя, вузьких спеціалістів) у роботі з дітьми-логопатами, надано практичні рекомендації.
Посібник включає дидактичні матеріали для вчителів-логопедів ДНЗ. Презентоване видання є другим методичним посібником, підготовленим В.В.Гайдаєнко. Науково-методичний центр інклюзивної освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка продовжує вивчення й узагальнення досвіду одного з найкращих учителів-логопедів В.В.Гайдаєнко.

Майстер-клас для вчителів-логопедів навчальних закладів

demyanenko2

О.В.Дем’яненко

23 січня 2014 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка було проведено майстер-клас «Нейропсихологічні аспекти діагностики та корекції дітей із порушеннями мовлення». Захід провела вчитель-логопед міського медичного центру «Добробут» Ольга Василівна Дем’яненко. Учителям-логопедам навчальних закладів столиці було надано рекомендації щодо застосування сенсорної дієти; організації та проведення заходів для дітей зі зниженою сенсорною чутливістю; використання заспокійливих заходів для зниження сенсорної гіперчутливості та гіперстимулювання.
Учасники майстер-класу отримали практичні поради, які вони зможуть реалізувати у своїй практиці.
Програма майстер-класу

Детальніше >>

Науково-методична конференція для педагогів спеціальних та інклюзивних навчальних закладів

Image00001-640x360[1]20 січня 2014 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка було проведено науково-методичну конференцію «Корекційна робота з дітьми зі слухо-мовленнєвими порушеннями: методичний аспект». Учасниками заходу стали педагоги спеціальних та інклюзивних навчальних закладів. Мета конференції – сприяти формуванню середовища професійного спілкування фахівців, що працюють з дітьми, які мають мають кохлеарні імпланти й навчаються в умовах спеціального, інклюзивного та інтегрованого навчання.

Детальніше >>

Інтерв’ю Валентини Шорохової газеті «Дефектолог»

На обкладинці другого (62) числа всеукраїнської газети «Дефектолог» (лютий 2012 року) – обличчя Валентини Шорохової, методиста Науково-методичного центру практичної психології Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. У рубриці «Почесний гість» видруковано інтерв’ю Валентини Володимирівни газеті.
Про В.В.Шорохову
Видавництво педагогічної преси та літератури «Шкільний cвіт»
Всеукраїнська газета «Дефектолог», № 2 (62), лютий 2012