Засідання МО вчителів-логопедів ЗНЗ і ДНЗ столиці

567828 березня 2014 року в приміщенні Центру науково-технічної творчості молоді «Сфера» Оболонського району відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів навчальних закладів Києва на тему «Розвиток пізнавальних психічних процесів на логопедичних заняттях з учнями, що мають загальне недорозвинення мовлення». Засідання розпочала консультант КМПМПК Надія Геліон. Підкресливши особливу актуальність питання корекції стану психічних процесів у дітей із загальним недорозвитком мовлення, вона ознайомила присутніх із планом роботи засідання.
Директор методичного центру практичної психології та соціальної роботи РУО Оболонського району Ольга Хмелєва-Токарєва розповіла про роль методичного центру практичної психології Оболонського району в системі спеціальної освіти, про діяльність працівників психологічної служби та принципи роботи психологічної служби центру. Промовець наголосила на тому, що завданням психолога є вивчення дітей, починаючи з раннього віку, а також своєчасна кваліфікована діагностика стану розвитку дитини, спрямована на раннє виявлення порушень у дітей і своєчасну професійну їм допомогу.

План роботи методичного об’єднання

О.В.Хмелєва-Токарєва. Роль методичного центру практичної психології та соціальної роботи в системі спеціальної освіти Оболонського району

В.В.Шорохова. Формування уваги молодших школярів в умовах інклюзивного та інтегрованого навчання

Т.О.Ярош. Особливості розвитку пізнавальних психічних процесів у молодших школярів, що мають порушення мовленнєвого розвитку