Майстер-клас з іпотерапії для фахівців корекційної освіти та психологів

7909

Ольга Квілінська, медичний психолог, тренер центру «СПІРІТ» із маленьким клієнтом Центру

У рамках Дня Києва 25 травня 2014 року (в неділю) буде проведено веселе свято на столичному іподромі.
Для дітей буде організовано святкову програму зі жвавим та захопливим спілкуванням із кіньми. Передбачено катання дітей верхи на конях та у фаетоні, конкурси та розваги, у яких будуть задіяні ці мудрі й вірні людині істоти. Крім того, відбудуться забіги дитячих улюбленців – собак. Початок о 12.30.
Для дорослих відбудеться майстер-клас з іпотерапії (захід особливо корисний для фахівців корекційної освіти та психологів), який проведе керівник благодійної організації – Центру іпотерапії «СПІРІТ», медичний психолог – Анна Бураго. Початок о 14.00.
Вхід вільний (безкоштовний), запрошуються всі охочі.
Адреса: м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 10.
Тел. для довідок: (044) 250-93-40.
Як дістатися іподрому
Благодійна організація, іпотерапевтичний центр «СПІРІТ»