Методичний посібник для вчителів-логопедів ДНЗ

893Під час проведення в ІППО КУ імені Бориса Грінченка майстер-класу «Організація корекційно-розвивальної логопедичної роботи з дітьми, що мають порушення мовленнєвого розвитку» було презентовано методичний посібник для вчителів-логопедів ДНЗ.
Один з авторів посібника «Корекційно-розвивальна логопедична робота з дітьми із порушеннями мовленнєвого розвитку (МПР) в умовах дошкільного навчального закладу» – вчитель-логопед ДНЗ №677 Віталія Вікторівна Гайдаєнко.
Програма майстер-класу
Про ДНЗ №677 Солом’янського району
Посібник містить інформацію про організацію корекційно-логопедичної роботи з дітьми, що мають порушення мовлення, у ньому розкрито специфіку роботи мультидисциплінарної команди фахівців (учителя-логопеда, вихователя, вузьких спеціалістів) у роботі з дітьми-логопатами, надано практичні рекомендації.
Посібник включає дидактичні матеріали для вчителів-логопедів ДНЗ. Презентоване видання є другим методичним посібником, підготовленим В.В.Гайдаєнко. Науково-методичний центр інклюзивної освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка продовжує вивчення й узагальнення досвіду одного з найкращих учителів-логопедів В.В.Гайдаєнко.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*